Miejsce Konferencji:

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS
ul. Żwanowiecka 20
04-849 Warszawa
Telefony: 225 166 100, 225 166 200
www.hotelboss.pl

♦ ♦ ♦


Zakwaterowanie

Każda grupa (rodzina) otrzyma do dyspozycji jeden pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem (lub dwoma pojedynczymi, do ewetualnego zsunięcia razem). Pokoje są przestronne i będzie miejsce na jedną bądź dwie dostawki, które Goście proszeni są zorganizować we własnym zakresie (np. łóżko składane, materac dmuchany, karimata); hotel może zapewnić pościel. W związku z tym ograniczeniem prosimy, aby w miarę możności planować przyjazd nie więcej niż trzech osób.

Będzie też ograniczona liczba pokoi trzyosobowych dla rodzin z dwiema osobami niepełnosprawnymi.

Osoby potrzebujące pokój również w inne dni (np. dzień wcześniej albo dzień później) powinny rezerwować go bezpośrednio w Hotelu BOSS, powołując się na uczestnictwo w Konferencji.

♦ ♦ ♦


Wyżywienie

W ramach Konferencji wszystkim uczestnikom zapewnione zostaną następujące posiłki: ognisko i kolacja w czwartek 23 sierpnia, obiad i kolację w piątek 24 sierpnia oraz śniadanie i pakowany lunch w sobotę 25 sierpnia. W przerwach między warsztatami będą dostępne zimne i gorące napoje. Osoby nocujące w Hotelu BOSS dodatkowo mogą skorzystać ze śniadania w formie bufetu.

Osoby mające specjalne wymagania dietetyczne (dieta bezglutenowa, wegetariańska itp.) proszone są o zaznaczenie tego na formularzu rejestracyjnym. Osoby stosujące wyłącznie dietę przemysłową muszą zapewnić ją sobie we własnym zakresie.

♦ ♦ ♦


Dzieci

Dla dzieci do 14 roku życia – zarówno chorych na SMA, jak i zdrowych – na czas trwania warsztatów zostanie na oddzielnej sali zorganizowana zabawa i opieka wykwalifikowanych animatorów.

Dzieci starsze niż 14 lat też mogą skorzystać z opieki, jednakże nie gwarantujemy rozrywki.

Animatorzy będą mieli możliwość błyskawicznego skontaktowania się z rodzicem/opiekunem w razie konieczności.

Animatorzy nie mają kwalifikacji do obsługi urządzeń medycznych (np. koflatora, respiratora, ssaka itp.), nie mogą podawać lekarstw ani udzielać pomocy medycznej. Jeżeli dziecko takowej pomocy wymaga, będzie mogło pozostawać na sali wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.

Dodatkowe szczegóły dotyczące dzieci i ich wymagań prosimy zamieścić w formularzu rejestracyjnym.

♦ ♦ ♦

Dostosowanie budynku

Całość ośrodka konferencyjnego jest w pełni przystosowana dla użytkowników wózków inwalidzkich. Między piętrami i półpiętrami dostępna jest winda bez problemu mieszcząca nawet wózek elektryczny. Druga winda znajduje się z tyłu budynku i pozwala dostać się z parteru do pokojów mieszkalnych oraz podziemia.

Urządzenie sal konferencyjnych również uwzględnia szczególne wymagania Uczestników.

Łazienki w pokojach, choć nie mają specjalistycznych dostosowań, są dość przestronne i bez problemu powinny pozwolić na wjazd i manewrowanie wózkiem inwalidzkim. W każdej łazience jest kabina prysznicowa (nie wanna). Osoby potrzebujące podnośnika elektrycznego bądź innego sprzętu do łazienki prosimy o pilny kontakt.

Dwa pokoje gościnne na parterze i półpiętrze są specjalnie dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Na czas Konferencji zostaną one udostępnione dla wszystkich Uczestników do używania jako dostosowana łazienka i przebieralnia.

Na korytarzach będą ogólnodostępne podnośniki, z których można korzystać w łazienkach albo własnym pokoju.

♦ ♦ ♦Dojazd

Hotel leży w bezpośredniej bliskości ok. 15 minut jazdy od drogi krajowej nr 2 (E30), w dalszym ciągu autostrady A2, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany z głównymi miastami w kraju.

Dojazd komunikacją publiczną jest względnie prosty. Z Dworca Centralnego w Warszawie należy wsiąść w autobus miejski nr 521 (z przystanku "Dworzec Centralny" – poziom pierwszy, tuż przy hali głównej) i po ok. 40 minutach wysiąść na przystanku PKP Miedzeszyn, skąd do hotelu jest ok. 400 m (znaki wskażą drogę). Wszystkie autobusy w Warszawie są niskopodłogowe i wyposażone w podjazdy dla wózków.

Do stacji Miedzeszyn dojeżdżają też wagoniki tzw. Szybkiej Kolei Miejskiej oraz kolejki podmiejskiej, jadących z dworców Warszawa Zachodnia, Warszawa Śródmieście i Warszawa Wschodnia. Niestety, stacja kolejowa Miedzeszyn, podobnie jak większość stacji w Warszawie (i w Polsce), nie jest dostosowana do poruszania się na wózku.

Parkowanie przed hotelem jest darmowe i nie wymaga rezerwacji, a na hotelowych parkingach dostępnych jest łącznie ponad 200 miejsc parkngowych. Prosimy stosować się do poleceń ochrony hotelu, która będzie kierowała kierowców na odpowiednie parkingi.
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję